Volná pracovní místa
Nabídka práce Mladá Boleslav :: Nabídka práce Kosmonosy

Junior programátor robotů - Universal Robots Kosmonosy

Místo výkonu práce:
Duhová č.p. 1013
293 06 Kosmonosy

Prvotní kontakt: e-mail: info@dreamland-plc.cz

Požadujeme: zkušenosti v oblasti programování robotů výhodou ne podmínkou, zkušenosti v technickém směru, představivost v prostoru, 3D orientace, logické myšlení, komunikativnost, ochotu učit se novým věcem, vyučen s maturitou tech. Směru, znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, znalost práce na PC - MS Office, ŘP. sk, B (cestování v rámci České republiky).
Nabízíme: mobilní telefon, notebook, pružná pracovní doba, osobní automobil s možností využití k soukromým účelům, prostor pro kreativitu a realizaci dobrých nápadů, maximální podporu v zaškolení a sebevzdělávání, pracovní smlouva na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce
Náplň práce: oživování kolaborativních robotů Universal Robots, programování a parametrizace robotů, analyzování chyb a rizik, optimalizovat výrobní časy, manipulaci a procesy, spolupráce s ostatními kolegy v rámci firmy, tvorba dokumentace, školení u zákazníka, after sales service.

Zaměstnanecké výhody: Prémie, mobilní telefon, notebook, příspěvek na ŽP a penzijní pojištění, stravenky, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce, 13.plat.

Provoz: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

DREAMland, spol. s r.o.
Kosmonosy
DREAMland, spol. s r.o. - sídlo, Duhová 1013, 293 06 Kosmonosy

Email: info@dreamland-plc.cz
Telefon:

Lokalita:Kosmonosy
Plat:40000 Kč

Práce Kosmonosy