Volná pracovní místa
Nabídka práce :: Nabídka práce Praha

Bezpečnostní referent Praha

Místo výkonu práce: Policejní prezidium ČR - Správa logistického zabezpečení, Nádražní 274/16, Praha 5 - Smíchov
Kontaktní osoba: Holubová Lucie Bc., e-mail: lucie.holubova@pcr.cz

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Příplatek ke mzdě: 1 100,- Kč měsíčně

Náplň práce:
Příprava podkladů pro plánované nebo mimořádné kontroly BOZP a PO; průběžné prověřování odstraňování zjištěných nedostatků; zpracování návrhu ročního plánu kontrol v oblasti BOZP a PO; příprava podkladů pro školení vedoucích pracovníků v oblasti BOZP a PO; příprava podkladů pro odbornou přípravu preventistů a preventivních požárních hlídek; vedení dokumentace o provedených školeních v oblasti BOZP a PO a odborné přípravě preventistů a preventivních požárních hlídek; zpracování zpráv o stavu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a výkonu služby; vedení přehledu pracovních úrazů a jejich příčin v rámci PP ČR, SLZ a ÚCP; uplatňování požadavků na dodání materiálu pro odd. BPPO; zajišťování organizační práce v rámci agendy odd. BPPO.

Zaměstnanecké výhody:
Jedná se o zajímavou a zodpovědnou práci; práci v příjemném kolektivu; dovolená 25 dnů + 5 dnů sick days; dotovaná strava; možnost ubytování pro mimopražské v rezortních ubytovnách; možnost rekreace v rezortních zařízeních; příspěvek zaměstnavatele na rekreace a dětské tábory; možnost využití tří týdenního letního dětského tábora pro děti ve věku 6 - 15 let; příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění; možnost poskytnutí bezúročné půjčky; kariérní růst v jedné z největších organizací; dobrá dopravní dostupnost MHD.


Provoz: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Úvazek:

Volné pracovní místo nabízí:

MINISTERSTVO VNITRA
Praha
MINISTERSTVO VNITRA - Policejní prezidium ČR - Správa logistického zabezpečení, Nádražní 274/16, Smíchov, 150 00 Praha 5

Email: lucie.holubova@pcr.cz
Telefon:

Lokalita:Praha
Plat:17360 Kč

Práce Praha